Seznam speciálů

 

Speciály, které jste mohli vidět na výstavě 2017

 
Vystavovatel - tým speciál rok výroby/stavby

Motorsvět

Radek Pavlíček

Lancia Beta Monte Carlo - veterán
Lancia Delta HF Integrale - veterán
Formule Easter MTX 1-06 - okruhy
1974
1989
1981
Autosport Gajar
Pavel Gajar

Mitsubishi Lancer EVO V - rallye

1998
Petr Honců Škoda Felicia Kit Car - závody do vrchu 1998
Michal Šubrt BMW E30 335i - drift 1990
Jan Mach Škoda Octavia II Cup - závody do vrchu 2005
TROTINA Rallye TEAM
Petr Šimurda

Škoda 130 LR - rallye

1986
Racing Team Avia Future
Bohumír Čáp

AVIA  4x4 31T - trucktrial

1998
Ondřej Hlaváček Subaru Impreza WRX STI - rallye (bodykit WRC) 2004

Swift Racing Team Náchod
Lukáš Cvejn

Jakub Gangur


Suzuki Swift 1.3 GTi - závody do vrchu

Suzuki Swift 1.3 GTi - závody do vrchu


1986

1993

Vladimír Kavan Škoda 130 RS A5 - okruhy
Škoda Felicia Kit Car - rallye
 

Motomuzeum Šestajovice

Petr Rundštuk 

 

Kawašimi 1300 - sprint speciál - veterán

 

1989

MK-autocross team
Lukáš Knap

Lukáš Mihulka
Sebastian Mihulka

 


Peugeot 205 - autocross

buggy Škoda 1600 - autocross
Havel Buggy RS 160 - autocross

Rage Buggy CBR 954 Fireblade - off road


2010

2001
2016

2004

AMK Dobřany v Orl.horách
Josef Švorc ml.

Kart Honda CBR 600 - kartcross
 
JPS Rallye Team
Petr Slivoň
Lada 2105 WFTS 1600 - rallye
VW Vento VR6 - rallye
1985
1992
Škutina autokros Team
Filip Lemfeld

Škoda Favorit 1.3 - autocross

1993 (st.2013)
FiberWorks Racing Team
Petr Muška

Buggy  4x2 Suzuki GSXR 1000 - autocross

2016
Motorsport Jura
Jiří Kaláb

Škoda Felicia  1.3 - rallye, závody do vrchu
 
RTM - Motorsport
Radim Mach - Jiří Bořek
Tereza Machová

VW Golf GTi MK 1 - rallye
Suzuki Swift GTi - závody do vrchu

1977
1991
Luboš Čadek MTX 2-03 SPIDER - okruhy, závody do vrchu 1978
Ollie Racing Team
Ollie
Nelly Caisová

Daniel
Teri
Tom
Venca 113

Yamaha Raptor 700 Mogul/Big Shock edice - quad
Yamaha 450 YFZ - quad

Yamaha Raptor 700 Rally edice - quad
KTM 250 4T EXC-F 07 - motocross
KTM  EXC 250 2T - motocross
Stels 800 4x4 - cross country

2016
2009


2007

2016
HT Road Racing Team
Daniel Stiblík

Tatra 815 8x8 - trucktrial
 
Miroslav Kopecký #66
Miroslav Kopecký
Daniel Stodůlka

Cagiva Mito 125 SP - silniční motocykly
Cagiva Mito 125 SP - silniční motocykly

st. 2010
st. 2010
KRTZ - Klub Racing Team Znojmo
Roman Polák

buggy Škoda 1600 - autocross

st. 2016
Autoklub KRAKONOŠ Dolní Branná
Ivana Kuželová

buggy Suzuki GSX-R 750 - autocross

st. 2011
K.V. Team
Karel Hejna

buggy 4x2 Suzuki GSX-R 1000 K6 - autocross

st. 2016
Racing Team 3L
Martin Samek

Škoda Felicia Freestyle - závody do vrchu

1998
DNX Motorsport
Petr Vorlík st.
Petr Vorlík ml.
Zdeněk Pirkl

Ford Escort MK3 XR3 - rallye, závody do vrchu
Škoda 105 (Peugeot 1.3.) - závody do vrchu
Renault 5  1.7 - závody do vrchu

1984
1984
1986
Sen o Dakaru
Muzeum Tatra 111

Milan Horka


Tatra 815 Dakar - dálková rallye (Dakar)


1989
Svoboda Tatra Team
Václav Svoboda

Tatra 815 4x4 - dálková rallye

2011
Trojan KTM Hradec Králové
Martin Školník
Ondřej Kacetl





 


KTM 1290 SUPERDUKE R PéARTcon - silniční motocykly
Nové motocykly:
RC125 nebo 390
DUKE 125 nebo 390
1290 Superduke R 
Adventure 1050 nebo 1290


2017


 
Moto Racing Group (MRG Team)
Milan Engel

KTM 450 Replica Rally - dálková rallye (Dakar)

2017
Tomáš Pour LIAZ 100.55 D 4x4 Dakar - dálková rallye (Dakar) 1983
Mičánek Motorsport
Hort Radek

Porsche 997 GT3 Cup - okruhy
Porsche 997 GT3 Cup - okruhy

2008
Sychra Racing
Lubomír Sychra - Tomáš Kavalek

Lancia Delta HF Integrale - rallye

1989
Robert Boháč
Josef Vlček
Lucie Festová-Kolářová


Jawa DT 600 - sidecar / okruhy


1978
Sidecarcross Team Boukal
Jan a Pavel Boukal

WSP-Zabel 700 - sidecarcross

2017
Road Racing Podorlicko
Vojta Hanousek

Kawasaki ER-6F- přírodní okruhy/silniční motocykly

2014
Jakub a Renata Čermákovi

Jakub Čermák
Vladimír Váně
ČZ 125 MFK - motokáry / veterán
ČZ 125 Tonykart - motokáry / veterán
CRS 125 Interpid - motokáry
Ahra 80 - silniční motocykly
1984
1986
2011
1979
Jan Tošovský Fiat X1/9 Bertone  - veterán 1981
Stanislav Brandejs Renault 8 Gordini - veterán  1968
Promet Czechoslovak Group
Tomáš Tomeček

Jaroslav Žerdík
Pavel Kletenský



Tatra 815-2 - doprovod dálkové rallye



2000
Audi sport H.Ulip
Jiří Ulip
Dagmar Ulipová
Pavel Svárovský


Audi Quattro A2 - rallye
Audi Sport Quattro - rallye
 
Marek Novák Racing
Marek Novák
Pavel Novák

Junior Buggy Honda CBR RR 600 - autocross
Buggy Wartburg - autocross

2013
1973
BuggyRent.cz
Vlasta Burian

Buggy Kart Yamaha R6
2012
 
Region Racing Team
Jiří Maixner

Honda CR 250 - motocross

2003
VendaDrift.cz
Václav Hanuš

BMW E36 Coupe 325i - drift

1993 (st.2016)
Tomáš Jánoš VW Lupo 1600 - autocross  
Sulkar
Jaroslav Sulek
Tomáš a Jaroslav Sulek
Tomáš Sulek

Škoda 130 RS - závody do vrchu
Dragster 650 - dragster
Racer Buggy 125 Yamaha - autocross

1978
1994
2015
Martin Rohlena Škoda 130 LR - rallye st.2016
Plochá dráha Liberec
Sindy Weber

GM 500 - plochá dráha

 
VH Motor Hutla
Václav Hutla
Jawa 500 - ledová plochá dráha
Drag 3000 - dragster

2001
MJM team
Miloš Havlas

Škoda 130 LA - autocross
1987
st.2015
TR - Racing
Tadeáš Růžička

Shupa 125 - plochá dráha

2012
Škoda Rally Club
Malina Vladimír - Louda Jaroslav
Milan Kobylka - Novotný Josef
Zajištění bezpečnosti při rallye
Škoda Octavia II RS - safety car rallye
Škoda Octavia III RS - safety car rallye

2010
2018
Rally Safety Car
Miloslav Kulhánek
Tomáš Štěpán
Tomáš Sejkora
Zajištění bezpečnosti při rallye
Škoda Octavia 1.8 T - safety car rallye
Škoda Octavia 1.9 TDi - safety car rallye
Subaru Impreza GT - safety car rallye

2000
2003
1997
Srnský Team
Josef Srnský st.

VAZ 2103 Barum Team - rallye

1977
AMK Zlatá přilba Pardubice
Jan Jeníček

Honda 125 - plochá dráha
 

Matyáš Fraňo

Easykart Birel 50 - motokáry
 
AMK Zlatá přilba Pardubice
Josef Novák

GM 500 - plochá dráha
 
Wild Wolf
Radovan Skřítecký

 

CAN AM Renegade 1000
 - offroadmaraton, crosscountry


2014
Vítězslav Zilvar Škoda 120 S - závody do vrchu  
Tomáš Zach Škoda 120 S - závody do vrchu  
Pulperr rallye team
Marcel Látal - Ilona Blažkovská

BMW 325 i - rallye

1985
Peklo rallye team
Josef Vodehnal - Stanislav Malina

Moskvič 1600 SL rallye - rallye

1984
JCH Rallye Team
Petr Kališ - Petr Steklík

Peugeot 260 RC - rallye

2005
Motor Škoda Chaloupka
Jiří Chaloupka

Škoda Felicia Freestyle 1500 - závody do vrchu

1998
Motor Team Macek
Karel Macek - Bohumír Hůla

Porsche 997 GTR - rallye

 

 

Autogramiáda

1.    Jiří Štancl - plochá dráha

2.    Jakub Kornfeil - silniční motocykly

3.    Jiří Moskal - dálková rallye, závody do vrchu, okruh, rallye

4.    Lukáš Dryml - plochá dráha

 

 

Škoda 130 LR/S - rallyecross

Mediální partneři

 

Sponzoři


Kontakt

Jiří Chalupný Pajny@seznam.cz